AVICE doska 160x36cm, dub tmavý AV16611
AVICE doska 160x36cm, dub tmavý AV16611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV16611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 160x5x36 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| EAN | 8590913938221 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
9,27 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
expedícia do 8 dní
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

