AVICE doska 170x50cm, šedý kameň AV1710
AVICE doska 170x50cm, šedý kameň AV1710
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1710 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 170x50 cm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Šedý kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 25.8400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888915 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 490x330x40mm, lakovaná oceľ, zlatá mat, 1 ks 30377
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Podperná konzola 490x330x40 mm, oceľ, chróm, 1 ks 30374 30374 50719
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-F pravé skladacie 80 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 8A6-080-000-65-00-P
expedícia do 10 dní265,03 €
Sprchové dvere Mexen Exo s dvojitými pántami 70 cm, priehľadné, čierne - 814-070-000-70-00
expedícia do 10 dní197,32 €
Sprchové dvere Mexen Mist s ľavými pántami 160 cm, čierny rám, čierne - 8A4-160-001-70-70-L
expedícia do 10 dní356,34 €

