Doska DTDL 1554x18x440mm, brest bardini DT155-1313
Doska DTDL 1554x18x440mm, brest bardini DT155-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT155-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 155x1,8x44 cm |
| Šírka | 1550 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894190 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 135 x 100 cm, priehľadná, zlatá - 800-135-202-50-00-100
expedícia do 10 dní477,06 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 100 x 70 cm, 10 mm priehľadná, ružové zlato - 800-100-202-60-00-070-X
expedícia do 10 dní421,13 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 170 x 95 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-170-202-97-00-095
expedícia do 10 dní544,81 €

