AVICE doska 90x36cm, aquamarine AV0966
AVICE doska 90x36cm, aquamarine AV0966
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV0966 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 90x5x36 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 9.8000 kg |
| EAN | 8590913937439 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 81x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR081-0101 56422
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Doska DTDL 830x18x440mm, dub alabama DT083-2222
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €

