AVONA oválne zrkadlo v ráme 50x100cm, čierna mat
AVONA oválne zrkadlo v ráme 50x100cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV500 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AVONA |
| Rozmer | 50x100 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 4.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943300 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
PLAIN zrkadlo 60x80cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-26
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
650,73 €
Pri platbe vopred iba 617,00 €

