BANERA ROUND umývadlo na dosku, liaty mramor, priemer 39cm, béžová mat
BANERA ROUND umývadlo na dosku, liaty mramor, priemer 39cm, béžová mat
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-14337.81 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 39x14 cm |
| Průměr | 390 mm |
| Šířka | 390 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729007821 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/čierna mat CV1232B 59351
expedícia do 8 dní11,92 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 652
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Umývadlová batéria Grohe Essence bez podomietkového telesa kartáčovaný Hard Graphite 29192AL1
expedícia do 4 dní357,00 €
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Cool Sunrise 19967GL1
expedícia do 4 dní323,19 €

