BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato BB041/17 BB041/17
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato BB041/17 BB041/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB041/17 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936135 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, zlato SG202OR
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato SF417
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043TB
na objednávku437,27 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €
ICONIC nástenná sprchová batéria, chróm UBC-AF011
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat UT011VB
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €

