ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UT139G
ULTRAMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UT139G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139G |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988592 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadica, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-76
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
1 377,80 €
Pri platbe vopred iba 1 273,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
expedícia do 8 dní715,12 €
Pri platbe vopred iba 661,00 €

