BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato BB042/17
BEBÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato BB042/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB042/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936159 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, zlato SG202OR
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato SF417
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T ľavý výklopný 125 x 110 cm, priehľadný, chróm - 834T-125-110-01-00-L
expedícia do 10 dní553,62 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 125 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-125-110-50-00
expedícia do 10 dní530,07 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 125 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8151-125-110-50-00
expedícia do 10 dní397,57 €

