BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, biela mat IR184
BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, biela mat IR184
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR184 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOCK |
| Rozmer | 280x1750 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 1750 mm |
| Objem | 8.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 461 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887031 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, čierna mat
expedícia do 8 dní287,89 €
PILON vykurovacie teleso 270x1800mm, so štyrmi háčikmi pre uterák, chróm
expedícia do 8 dní452,64 €


