DINA vykurovacie teleso 350x1680mm, biela
DINA vykurovacie teleso 350x1680mm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR378TW |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| Rozměr | 350x1680 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 318 mm |
| Výkon | 334 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986192 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
CORNER COMBI SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP330S
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS WALK-IN EASY Pevná stena samostatná s vyrovnávacím profilom aluchróm STR4P0905068
na objednávku502,28 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm GX1290GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €
Walk-in 87x200, profil, zavetrovanie SATBWI90KSZAVGM
na objednávku515,42 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €


