BLOK kamenné umývadlo 40x10x22 cm, otvor vľavo, antracit 2401-38
BLOK kamenné umývadlo 40x10x22 cm, otvor vľavo, antracit 2401-38
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-38 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna
- Nie je určené na vonkajšie použitie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK, SMALL |
| Rozmer | 40x10x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 20.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940873 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 300x800, spod. príp., 721 W, antracit W622F-030-080-66
na objednávku187,00 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF21 600x700, spod. príp., 847 W, čierny W621F-060-070-70
na objednávku224,62 €


