BLOK kamenné umývadlo 60x11x35 cm hranaté, čierny Marquin matný 2401-39
BLOK kamenné umývadlo 60x11x35 cm hranaté, čierny Marquin matný 2401-39
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-39 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna
- Nie je určené na vonkajšie použitie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK |
| Rozmer | 60x11x35 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882104 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea umývadlová batéria Lungo Long-chróm REA-B0369
expedícia do 12 dní91,93 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €


