MATTEO keramické umývadlo na dosku 65x40cm, biela
MATTEO keramické umývadlo na dosku 65x40cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3064-KL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 65x12,5x40 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| EAN | 8590913135323 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 13.9570 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THIN oválne umývadlo na dosku, 60x40x11, 2cm, biela mat WN213
expedícia do 8 dní272,17 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €
CALEO keramické umývadlo na dosku, 60x42cm, breccia mramor CA590BM
expedícia do 8 dní172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €


