BOLERO nástenná sprchová batéria, chróm BC011
BOLERO nástenná sprchová batéria, chróm BC011
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-BC011 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | BOLERO |
| Šířka | 186 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 138 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947896 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
.
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SUNRA sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak, chróm 11444
expedícia do 8 dní28,78 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
BOLERO stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm BC006
expedícia do 8 dní87,29 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €
Podobný tovar
DAPHNE nástenná sprchová batéria, chróm DH701
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Ovo M+ umývadlo na dosku / závesné - ľavé, 64 × 44 cm, coral mat OVO645UWLCO
expedícia do 14 dní395,53 €
Cenovo zvýhodnený závesný WC set Geberit do ľahkých stien / predstenová montáž + WC SIKOGESS01
expedícia do 4 dní246,09 €

