DAPHNE nástenná sprchová batéria, chróm DH701
DAPHNE nástenná sprchová batéria, chróm DH701
Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNE Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DH701 |
Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNE
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 21.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.4360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828553 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
SUNRA sprchová súprava s mydelničkou, posuvný držiak, chróm 11444
expedícia do 8 dníAMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dníPodobný tovar
LOTTA nástenná sprchová batéria, rozteč 150mm, chróm LT611
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


