BONDI vykurovacie teleso 450x934mm, biela DC400T
BONDI vykurovacie teleso 450x934mm, biela DC400T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC400T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | BONDI |
| Rozmer | 450x934 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 934 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 400 mm |
| Výkon | 425 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888274 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
94,28 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
expedícia do 8 dní
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 2 zásuvky, matná biela - 91A10-07047-2-BFF01-W23M01
expedícia do 10 dní456,47 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matná biela - 91A10-07023-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní323,93 €
Mereo Mailo kúpeľňová skrinka, umývadlo z liateho mramoru, spodná, dub, 2 zásuvky CN520M
na objednávku460,00 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €


