BONNIE WC kefa na postavenie, bambus BN3441 57907
BONNIE WC kefa na postavenie, bambus BN3441 57907
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-BN3441 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 100x390x100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9350 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307267 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
BONNIE dávkovač mydla na postavenie, bambus BN8041 57906
expedícia do 8 dní12,28 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
BONNIE mydlenka na postavenie, bambus BN1135 57904
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
BONNIE pohár na postavenie, bambus BN9835 57905
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nimco UNC 13055S-90 Rezervný držiak na toaletný papier UNC 13055S-90
do týždňa v e-shope27,75 €
X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera rezervný, biela XR701W
expedícia do 8 dní25,98 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
BEMETA RETRO chróm: Držiak toaletného papiera rezervný 144312032
expedícia do 8 dní22,48 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €

