BONNIE dávkovač mydla na postavenie, bambus BN8041 57906
BONNIE dávkovač mydla na postavenie, bambus BN8041 57906
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-BN8041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 74x168x74 mm |
| Šířka | 74 mm |
| Výška | 168 mm |
| Hloubka | 74 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3390 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307243 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
BONNIE pohár na postavenie, bambus BN9835 57905
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
BONNIE WC kefa na postavenie, bambus BN3441 57907
expedícia do 8 dní32,90 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
BONNIE mydlenka na postavenie, bambus BN1135 57904
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 1 zásuvka, matný grafit - 91A10-07023-1-BF66
expedícia do 10 dní188,47 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, dub - 91A20-0700-235-1-81
expedícia do 10 dní35,34 €

