BONNIE mydlenka na postavenie, bambus BN1135 57904
BONNIE mydlenka na postavenie, bambus BN1135 57904
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-BN1135 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 134x25x96 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341307236 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bambus |
Doporučujeme přikoupit
BONNIE WC kefa na postavenie, bambus BN3441 57907
expedícia do 8 dní32,90 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
BONNIE pohár na postavenie, bambus BN9835 57905
expedícia do 8 dní9,78 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
BONNIE dávkovač mydla na postavenie, bambus BN8041 57906
expedícia do 8 dní12,28 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 130 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2-130-110-70-70-P
expedícia do 10 dní541,85 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-130-110-55-00-3S
expedícia do 10 dní718,53 €

