BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 161x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat BL161-0101-70 58663
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 161x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat BL161-0101-70 58663
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL161-0101-70 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1610x12x515 mm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994517 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskový radiátor 300 x 1300 mm, spodné pripojenie, 957 W, čierny W621-030-130-70
na objednávku170,87 €

