BRAHEA doska rockstone s otvorom 141x51, 5cm (70 +70cm), pravá, biela mat BL141-0101-R 58662
BRAHEA doska rockstone s otvorom 141x51, 5cm (70 +70cm), pravá, biela mat BL141-0101-R 58662
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141-0101-R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1410x12x515 mm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 11.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994500 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
567,84 €
Pri platbe vopred iba 539,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
AMIA umývadlová skrinka 89x60x45cm, dub Texas AM090
na objednávku726,27 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-05
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €

