BRAHEA umývadlo 101x51,5cm (30+70cm), pravé, biela mat BL101-70R
BRAHEA umývadlo 101x51,5cm (30+70cm), pravé, biela mat BL101-70R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-70R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994579 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE070-1935 53694
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, 2cm, pravá/ľavá, biela mat LE030-3131 54932
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51,2, pravá/ľavá, dub/čierna mat LE030-1935 53716
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAHEA umývadlo 111,6x51,5cm, rockstone, biela mat BT112
na objednávku511,59 €
Pri platbe vopred iba 473,00 €
PIEDRA nábytkové umývadlo 101x46,5 cm 43101
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
489,02 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €

