BRAHEA umývadlo 111,6x51,5cm, rockstone, biela mat BT112
BRAHEA umývadlo 111,6x51,5cm, rockstone, biela mat BT112
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT112 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 111,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1116 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979071 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Mohlo by vás zaujímať
5 419,69 €
AVVA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-3
expedícia do 8 dní690,46 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
5 419,69 €

