TREOS umývadlová skrinka 110x53x50, 5cm, čierna mat (TS111) TS110-3535
TREOS umývadlová skrinka 110x53x50, 5cm, čierna mat (TS111) TS110-3535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS110-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka, horná s výrezom pre sifón v osi skrinky
- výsuv BLUM ® a systém TIP-ON s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 110x53x50,5 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 505 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Výbava | Automatické dovretie, Bezúchytkové otváranie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 27.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869020 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
191,41 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
646,11 €
Pri platbe vopred iba 613,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
815,47 €
Pri platbe vopred iba 774,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-02
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE080-2231-R-02
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €


