BRAHEA umývadlo 131,6x51,5cm, rockstone, pravé, biela mat BT132R
BRAHEA umývadlo 131,6x51,5cm, rockstone, pravé, biela mat BT132R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979095 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I BK 335.0588.180
na objednávku1 042,43 €
Pri platbe vopred iba 991,00 €

