CHANEL dekoračná lišta "J" 444x70x25mm, čierna mat CH041 60594
CHANEL dekoračná lišta "J" 444x70x25mm, čierna mat CH041 60594
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH041 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 444 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116254 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
GALANTA ZEUS doplnková skrinka 46x120x35cm, masív 1702
na objednávku693,23 €
Pri platbe vopred iba 647,00 €
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
EZARA dvojumývadlová skrinka 120x55x46cm, biela lesk EZ121-3030
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €

