CHANEL dekoračná lišta "U" 1364x70x25mm, čierna mat CD141 60238
CHANEL dekoračná lišta "U" 1364x70x25mm, čierna mat CD141 60238
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD141 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 136,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1364 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 1.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114403 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm / zlato SET305-102
expedícia do 8 dní223,79 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
306,37 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €

