CHANEL dekoračná lišta "U" 544x70x25mm, biela mat CD053 60597
CHANEL dekoračná lišta "U" 544x70x25mm, biela mat CD053 60597
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD053 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 54,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 544 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116285 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
122,40 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, ľavá, starobiela CR214
na objednávku1 143,49 €
Pri platbe vopred iba 1 085,00 €

