CHANEL dekoračná lišta "U" 762x70x25mm, biela mat CD083 58204
CHANEL dekoračná lišta "U" 762x70x25mm, biela mat CD083 58204
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD083 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 76,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.7000 kg |
| EAN | 8590913991509 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.0SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
TRAX nástenná sprchová batéria pre stĺp 990E, chróm 686R
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
486,16 €
Pri platbe vopred iba 463,00 €

