CIRASA doska DTDL 141x1,8x46,5cm, biela lesk CR141-3030
CIRASA doska DTDL 141x1,8x46,5cm, biela lesk CR141-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| EAN | 8590913927805 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR doska pod umývadlo 87,1x45 cm, dub emporio
expedícia do 8 dní78,14 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

