CIRASA skrinka spodná dvierková 30x52x46cm, pravá/ľavá, borovica rustik CR302-1616
CIRASA skrinka spodná dvierková 30x52x46cm, pravá/ľavá, borovica rustik CR302-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR302-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| EAN | 8590913927867 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní629,32 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 871-090-110-03-50
expedícia do 10 dní509,47 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 90 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 834T-110-090-97-00-P
expedícia do 10 dní535,96 €


