CIRASA skrinka spodná dvierková 30x52x46cm, pravá/ľavá, dub alabama CR302-2222
CIRASA skrinka spodná dvierková 30x52x46cm, pravá/ľavá, dub alabama CR302-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR302-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| EAN | 8590913927874 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC430-2222
expedícia do 8 dní228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €


