CIRASA skrinka spodná dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, siena CR301-4242
CIRASA skrinka spodná dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, siena CR301-4242
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR301-4242 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT096C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 30x64x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| EAN | 8590913969485 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 105 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-105-095-01-00-3S
expedícia do 10 dní597,82 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 105 x 95 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5T-105-095-55-00-P
expedícia do 10 dní450,58 €
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 105 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-105L-095P-50-00
expedícia do 10 dní556,59 €


