CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama CR701-2222
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama CR701-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 69,8x52x46 cm |
| Šírka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913928031 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


