CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub strieborný CR731-1111
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub strieborný CR731-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR731-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913986697 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 100 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, lesklá biela - 91A10-10023-1-BF00-W23M00
expedícia do 10 dní382,83 €
Kúpeľňová skrinka 2 zásuvková s umývadlom SAT B-Way 99x50x45 cm dub mat BWAY2100OAKU2BBI
expedícia do 4 dní634,35 €


