SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, čierna mat SD071B
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, čierna mat SD071B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD071B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| Rozměr | 71x14,2x46 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956027 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub cuneo EZ701-2525
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Granitový drez s vaničkou a odkvapom, s prepadom z drezu, piesok DRGM3/48/79SA
na objednávku209,83 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mexen Gaspar 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Savita, béžová - 6507-69-672601-69
expedícia do 10 dní216,37 €


