EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ701-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114083 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, biela SD071
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
BRAND umývadlová skrinka 71x86x51cm, morený smrek BA701
na objednávku1 269,79 €
Pri platbe vopred iba 1 205,00 €
LOREA umývadlová skrinka 70x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub alabama/biela mat LE070-2231 53693
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €


