EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub strieborný EZ141-1111
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub strieborný EZ141-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ141-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x55x46 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 23.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113857 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURA keramické dvojumývadlo Slim 142x46cm, biela ExtraGlaze 8889111
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 71x1, 8x46, 5cm, dub cuneo CR071-2525 60243
na objednávku58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
PURA umývadlová skrinka 96,6x50,5x48,5cm, biela PR101
na objednávku726,27 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €
539,06 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €

