SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, biela SD071
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, biela SD071
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD071 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x14,2x46 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913989827 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub alabama EZ701-2222
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, verde strip CR701-4444S
expedícia do 8 dní527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LUCIOLA umývadlo 80x48cm, liaty mramor, biela 50081
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
MARIA umývadlo 75,5x46cm, liaty mramor, biela MA075
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
SLIM keramické umývadlo 75x46cm, nábytkové 1601-75
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €

