EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub strieborný EZ701-1111
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub strieborný EZ701-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ701-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114045 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 70x46cm, biela 1601-70
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, čierna mat SD071B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, biela SD071
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s ľavým výklopným uchytením 110 x 90 cm, priehľadný, čierny - 834T-110-090-70-00-L
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s pravým pántom 90 x 110 cm, čierny rošt, čierna - 8A2T-090-110-70-77-P
expedícia do 10 dní409,35 €


