CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela lesk
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela lesk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-3030-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987069 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set SITIA 80, biela mat KSET-033 KSET-033
na objednávku1 323,26 €
Pri platbe vopred iba 1 222,00 €
380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €

