CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, siena strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, siena strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-4242S-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987120 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SLIM keramické dvojumývadlo 120x46cm, nábytkové 1601-120
na objednávku319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, siena strip ESC230-4242S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (70+30cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-01
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, antracit matný
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
373,87 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €

