CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, agila strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, agila strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-4343S-21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 59.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987267 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
NATY umývadlová skrinka 46,5x50x40cm, biela NA051
na objednávku384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
3 272,87 €
Pri platbe vopred iba 3 105,00 €

