CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, borovica rustik
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, borovica rustik
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-1616-31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x77x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 74.3000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987298 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set SITIA 80, dub alabama KSET-034 KSET-034
na objednávku1 306,95 €
Pri platbe vopred iba 1 207,00 €
430,14 €
Pri platbe vopred iba 408,00 €

