Doska Rockstone 81x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR081-0101 56422
Doska Rockstone 81x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR081-0101 56422
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR081-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x1,2x47 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.1730 kg |
| EAN | 8590913981777 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, ľavá, dub alabama/biela mat LE070-2231-L-02
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
313,31 €
Pri platbe vopred iba 292,00 €
120,59 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €

