CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, dub alabama
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x77x46cm, 3x zásuvka, dub alabama
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-2222-31 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x77x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 74.3000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987304 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skrinka 50x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC450-2222
expedícia do 8 dní431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
SIDRA dvojumývadlo, liaty mramor, 141x46cm, biela
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G03 sada termostatická dvojrúrková DN50, priama 1/2"x3/4", nikel - W912-012-938-01
expedícia do 10 dní18,34 €

