CLASSIC bidet závesný 37x55 cm, ExtraGlaze 8765111
CLASSIC bidet závesný 37x55 cm, ExtraGlaze 8765111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8765111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Fixačná sada je súčasťou balenia.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | CLASSIC |
| Rozmer | 37x28x55 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 17.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937816821 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
WALDORF bidet závesný 37x33, 5x55cm 4125K1
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA bidet závesný 50x36 cm, ExtraGlaze 8864111
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €


