WALDORF bidet závesný 37x33, 5x55cm 4125K1
WALDORF bidet závesný 37x33, 5x55cm 4125K1
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4125K1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 37x33,5x55 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 335 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 19.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977697 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
CLASSIC bidet závesný 37x55 cm, ExtraGlaze 8765111
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Okrúhle kúpeľňové zrkadlo Mexen Loft 85 cm, zlatý rám - 9850-085-085-000-50
expedícia do 10 dní82,04 €
ODETTA umývadlová skrinka 57x50x43, 5cm, dub alabama DT060-2222
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


