COLONNA vykurovacie teleso 602x1800mm, pieskovec
COLONNA vykurovacie teleso 602x1800mm, pieskovec
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR149S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | COLONNA |
| Rozměr | 602x1800 mm |
| Šířka | 602 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 7.90 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 1205 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 32.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117947 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | béžová |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
COLONNA držiak uterákov 602x74mm, leštená nerez IRPA18
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
COLONNA držiak uterákov 602x74mm, brúsená nerez IRPA20
na objednávku76,49 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 700 mm, bočné pripojenie, 897 W, čierny - W421-060-070-70
na objednávku115,71 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1410 W, biely - W421-060-110-00
expedícia do 10 dní117,69 €
195,20 €

